Svet-Stranek.cz
Dokud dýchám, doufám.
Jak se žije společnici?

Petra, osudem strhaná bezdomovkyně:Dokud dýchám, doufám.

Petra, osudem strhaná bezdomovkyně

"Přizpůsobím se, jsem vděčná, že nemusím být na ulici.."
Manžel po flámu přišel s velikou taškou na rameni a čímsi zachuchlaným do mikiny za zády.
"Ahoj, já jsem Petra." Můj vražedný pohled jí přinutil stáhnout ruku..
"Sedni si, žena Ti udělá třeba kafe.."
"No já nevím, ani neví, kdo jsem."
"To je Petra, sebral jsem jí u metra. Podívej se na ní, taková hezká holka. Sedni si a povídej.."

Vytáhla všelijaké papíry, jak nemůže najít práci, že nekrade, nefetuje, jak byla několikrát znásilněná a že má vysokou.. Že je manželovi vděčná a že se plně přizpůsobí a bude respektovat veškerá pravidla.

Zabydlela se, byla opravdu vděčná. 14 dní. Po 2 - 3 pánech denně. Ani ne za tuto dobu se otrkala. Ačkoliv telefonovat s klienty opravdu neuměla, pletla ceny, služby a nedokázala si zapamatovat, že z otevřeného okna se opravdu netelefonuje, začala vymýšlet, že mít kapitál, zavedla by si svůj privátek, začala nabízet sex bez ochrany za neuvěřitelných 1500,- za hodinu! Během dne jsem na to přišla a začala jsem vybrovat vzteky.

Začala mi vysvětlovat, že AIDS se přenáší i vzduchem a že ho můžu chytit i od psa, když mě olízne.. Nedokázala pochopit, že kazí kšefty, pověst privátu a ohrožuje zdraví nejen sobě!

Oháněla se, že je čistá, že mi přinesla papíry od doktora!

Večer přišla z procházky a řekla mi, že mám telefony vyřizovat a že to bude podle mě. Ale že nechce, aby se motala do toho, kam jde a co tam dělala. Řekla jsem, že to je mi jedno.

Takže, pokud venku podniká na vlastní pěst, pak doufám, že nenakazí nějakého klienta. Líbá se a dělá orál bez. Sex bez jsem jí řekla za 5000,-. I to je málo. Ale co chce, to má. Takže klienti, užívejte si líbání a orálku bez s jakoukoliv děvkou, ale pak to nechtějte po mně!

Jinak nutno dodat, že mimo to, že vůbec nechápe, jak riskantní je to, co dělá, je jinak čistotná, pořádná a když není nasraná, tak i milá a hodná..

Po dalších 14 dnech:

Petra se měnila před očima. Začala blekotat.. seděla v kuchyni a povídala si pro sebe.

Když slyšela před barákem děti, psala si na papírek: Komáří mozek, napsat trest.. to byla poznámka k bývalému manželovi a jejím dětem.

Kamarád, když jí viděl, tak se lekl a evidentně se bál..

Poslední tečka:
Když byla vedra, tak 2 dny nepracovala, že je vedro. Že jí bolí ledviny.. a tak pila pivo a krabičák. Prý jí to poradil doktor. Z jedný hospody jí vyhodili, protože tam přišla, chytla se za podbřišek a hlásila, že musí pít pivo, že má nemocný ledviny..
Dostala menses. Nemůže pracovat.
O pár dní později to dostala. Po skoro týdnu se jí ptám, kdy bude zase pracovat. Nehledě na to, že ačkoliv to není příliš zdravé, existují pomůcky, které Ti tu hodinu pomůžou, aby nebylo krvácení. Prý nechce. Nevadí.. ale peníze neměla a ode mě si půjčila pár šušňů. Minulý měsíc to zvládla a najednou to nejde?

K večeru přišla, že neví, proč se ptám na práci. Říkám jí, že to prostě sama neutáhnu a že by bylo fajn, jestli už to moc nemá, aby pracovala. Začala se rozčilovat, že mi dala už dost peněz.. Ukazovala notýsek, že mi dala tolik a tolik.. říkám jí: "To jsou ale peníze, které Ti dali klienti, já z toho měla menší část.."
"To není pravda!"

Tak nic, tak je pryč..