Svet-Stranek.cz
Dokud dýchám, doufám.
Jak se žije společnici?

Kdo přispěje?:Dokud dýchám, doufám.

Kdo přispěje?

Nebo mi napíše na: jaksezijespolecnicim@email.cz
jméno / nick
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161
otevřít smajllíky
odeslat
6. února 2018 v 16:20
prázdno
V apartmáne bola zima. Kúrenie fungovalo iba 5 minút a potom sa vypínalo. Za prvý deň som si zarobila nulu. Druhý deň to isté. To mi už oznámila, že ma objednala k ním na úrad v pondelok 5 februára budem mať zdravotné za 40 eur, ktorý som ani nemala. Keď som jej oznámila, že nezarábam, iba sa na mňa otočila a povedala mi, oni ak pôjdu okolo tak si ťa nájdu. Nevedela som čo sa deje. Za posledné peniaze som si kúpila jedlo. Môj prvý zárobok 25 eur. To som nemala ani na cestu domov a samozrejme na taxík do Koblenzu.....Chytla ma panika.
6. února 2018 v 16:19
prázdno
Vraj ak dá dievča na reklamu na stránku, tak už policajti prichádzajú na kontroly. Ukázala som jej papiere od policajtov ale i zaplatený poplatok na úrade z Bavorska. Vraj to je pokuta tých 35 eur a nie zaplatený poplatok za kartu na prostitúciu. A o čom to hovorím, o akej kartičke prostitútky. A termín 13 februára na zdravotné neberie do úvahy. Lenže v v Bavorsku to tak je. Máš dve kartičky. Jednu na prostitútku a jednu, že si absolvovala zdravotné. Vraj to nie je pravda. Dokonca si to odfotila mobilom a dokonca i môj pas. Znova. A dala mi niečo podpísať a odišla. Vraj telefón má Ch.. Tá Ch.., ktorá vraj okrádala zákazníkov a kradla vecí a jedlo dievčatám. Takej dala telefón
6. února 2018 v 16:19
prázdno
,,To si vyděláš, ne?“ Afektovane mi povedala.
Mlčala som. V aute vládla zvláštna atmosféra. Ja som už bola vyzimená ale i unavená po skoro 20 hodinách cestovania. Potom sa opýtala či mám fotky s novými vlasmi. VRAJ sú červené. Ale sú v skutočnosti hnedé. Už pred tým som pochopila, že je farboslepá. To čo je hnedé je pre ňu červené. Fotky som jej poslala. Ale nepoužila ich.
Spýtala som sa jej na daňové priznanie. Ona na mňa vybafla, že o čom to hovorím, vraj som odišla, a že žiadneho kamaráta nemá, a že som si mala platiť 25 eur zakaždým, ak som zarobila nad 80 eur. Nepustila ma ani k slovu. Úplne ma strápnila a urobila zo mňa debila. A vraj jej ešte urobím problémy. To ona urobila problémy mne. Celý čas bola odmeraná a ja som vedela, že je všetko zle. Oklamala ma a schválne vylákala na prácu aby sa mi pomstila, že som vtedy odišla a nechala apartmány bez zárobkov.
6. února 2018 v 16:18
prázdno
A tam, v Dierdorfe som to už poznala. A verila som, že zárobky znova pekne pôjdu. V sms správe sa ma spýtala či mám papiere na prácu. Odpovedala som jej, že mám papiere od úradu ale i od policajtov, ktorí ma už kontrolovali a zdravotnú kartičku som mala termín až na 13 februára. S tým, že môžem pracovať s papiermi, ktoré mi dali. Poplatok som si zaplatila. Myslela som si, že zarobím a nebudem musieť ísť do Bavorska, dokončiť registráciu.....
A tak som prišla. Po dvoch hodinovom čakaní na ňu a ani nie s 30 eurami v peňaženke ma v aute čakal šok. Oznámila mi, že bez zdravotnej pracovať nemôžem a že papiere, ktoré mám nie sú platné pre ňu. Vraj ma hneď objedná na úrad na termín s poplatkom 40 eur. Povedala som, že 40 eur u seba nemám.
6. února 2018 v 16:17
prázdno
Dostala som skvelú pracovnú ponuku v Prahe, kde by som sa rada vrátila do pracovného pomeru. Do výplaty som ale potrebovala nejaké peniaze. Tak som si vybrala znova JU.

Nemala som ísť kde, všade bolo plno dievčat alebo chceli nájom a to som si dovoliť nemohla. Do Mníchova som už nechcela prísť a po termíne by som zrušila i tú zdravotnú a registráciu. Vybrala som si Dierdorf. Poznala som to tam a chcela som si urobiť i daňovbé priznanie a odhlásiť sa z finančného úradu.
6. února 2018 v 16:16
prázdno
Muži nechodili. Mne prišli stálaci, ale jej ako novej krásnej čiernovláske, skoro nikto nechodil. A potom už nechodili ani mne-. Jeden až dva chlapov na deň je málo. Hlavne, ak si platia rýchlovky. Slečna odišla taxíkom do Koblenzu. A ja som sa prebrala, že to takto nejde. Cesta tam trvala okolo 20 hodín a nakoniec som z toho nič nemala. Po siedmych dňoch som jej zavolala, že končím termín a idem domov. Ona sa nasrala, vynadala mi a trepla mi s telefónom. Vraj som jej sľúbila, že ostanem 2 týždne. A ona tam nemá koho dať, začala mi nariekať a vzlykať ako malé dievčatko. Podotýkam, že za prvý týždeň som si odniesla 300 eur.
Vymazala ma z webovej stránky. Ukončila komunikáciu so mnou. Bez dôvodu. Znova som sa jej ozvala, v novembri, chcela som prísť naposledy lenže termín nevyšiel, keďže spoje finančne dostupnými pre mňa, boli s troj hodinovými prestupmi v Regenesburgu.
6. února 2018 v 16:15
prázdno
Ja som ostala i ďalších 7 dní. A situácia bola rovnaká, ak som mala 4 zákazníkov, tak tvrdila, že to som mala krásny nával. Znechutená som sa na ňu zadívala. Ak máte rýchlovky, z ktorých zinkasujete 20 eur, tak vám je do plaču. Po skončení termínu som odišla domov.
Ďalší termín sa konal s novou kočkou. A situácia sa zopakovala.
Slečnu zaviezla úplne niekde inde. Na podnik, a nie na apartmány. Tam vraj bola špina a bolo i načúrané od mačky pod posteľou a všade bol smrad. Tak si zavolala odvoz a chcela ísť domov. Šéfka ju presvedčila a odviezla na apartmány. Tam to bolo rovnaké. Mne Slečna tvrdila, že ju presviedčala, aby ostala a mne šéfová povedala, že bola namyslená a posielala ju domov, že tam takú nepotrebuje. Dokonca ani nepoužila jej fotky ale fotky cudzej ženy.
6. února 2018 v 16:15
prázdno
Na úrad išiel so mnou jej manžel, Ital hovoriaci nemecky. Ja nemecky neviem. Ona to dobre vedela.
Sľúbila mi, že má kamaráta, čo mi urobí raz za rok daňové priznanie a že nemusím platiť každý deň 25 eur. Iba si mám robiť zápisky svojich zárobkov. Povedala som si, že to znie dobre, tak prečo nie aspoň nebudem na čierno v Nemecku. Vraj dane mi urobí budúci rok a veľa platiť nebudem, lebo to nebudem mať za celý rok.
Termín skončil a ja som odišla domov.
Medzi tým sa tam vystriedali dievčatá z Poľska čo robili orál bez gumy ale nie len oni. Po príchode späť, kšefty išli dolu vodou. Ani druhé dievča S..., nezarobila takmer nič. Nemala ani na cestu domov po 7 dňovom termíne. Dokonca ju šéfová odmietla zaviesť na vlakové nástupište. Má si vraj vziať autobus z Dierdorfu do Koblenzu. Čo ani neviete, kde autobusová zástavka je v tej diere. Vraj ona nikde nezarába a dievčatá ju poznajú. Pri tom bola slušná a krásna a mala i pekné fotky svoje a aspoň nechodila na cudzie fotky ako iné.
6. února 2018 v 16:13
prázdno
nefunkčné vysávače....Ale vraj to všetko čo tvrdím nie je pravda. Pravda je iba to čo si myslí ona a povie ona. Všetko čo som kedy povedala ostalo vo vetre niekde nad našimi hlavami. Začala mi liezť na nervy.
Moja slušnosť bola pozvánka k jej manipuláciám. Ale ignorovala som to naďalej. Z dôvodu, že som mala stálych zákazníkov a dotyčná tam so mnou nebola a chodila až večer alebo posielala svojho manžela pre peniaze.
V lete mi zazvonili finanční policajti. Celá šokovaná a vystrašená som sa dozvedela, že musím platiť dane. Volala som jej čo sa stalo a ona ma ubezpečila, že to nevadí, a že na druhý deň ma pôjde nahlásiť na úrad a nebudem musieť nič platiť, že sa potom, a potom, a potom porozprávame.
Druhé dievča z vedľajšieho apartmánu si zbalila veci a odišla domov. Urobila dobre. Teraz to už viem.
6. února 2018 v 16:11
prázdno
Ahoj baby,
sľúbila som, že tu dám svoju skúsenosť. Určite ste už čítali moje príspevky, ako som bola bez peňazí a nemohla sa dostať domov. Ospravedlňujem sa za gramatické chyby. Ležím v posteli a pre okuliare sa mi nechce postaviť.
V lete som našla inzerát na sex-praca.sk , ako jedna pani, ponúka prácu na apartmáne, kde som mohla pracovať sama. Ozvala som sa. Všetko bolo krásne. Mala som veľa klientov, škoda, že ceny boli veľmi nízke inak, by som bola za vodou. Ale za zárobok som bola vďačná. Prekvapilo ma, že z extra servisu jej musím odovzdávať polovicu.
Už od samého začiatku mi prizvukovala, že ona robí Bizar servis, že je domina. V duchu som si povedala, no dobre, ja som dominantná tiež a nehovorím to v priebehu konverzácie. Bola veľmi ukecaná, nalepila sa na mňa. Začali sme si rozumieť a zo slušnosti som jej načúvala. Jej trápeniam ale i emočným výkyvom nálady. Až tak, že som časom mala pocit, že komunikujem s pacientom s vážnou psychiatrickou poruchou. Ale i cez to všetko, som ju mala rada, každý z nás sme nejaký, pomyslela som si. Nebola zlá, kým som prikyvovala. Celý čas som sa snažila ignorovať ako ohovára dievčatá, aké sú špinavé a aký neporiadok po sebe zanechávajú. Predýchavala som, keď mi po 23 hodine zhasínala sviečky, ktoré som mala zapálené, pretože som chcela ostať dlhšie koly klientom. Vadilo jej, že mám zapálené svetlo večer. Vraj to stojí veľa energie.... Stalo sa mi, že vošla do apartmánu si pre peniaze v čase, keď práve odišiel zákazník a ja som upratovala izbu, kúpeľňu a ona ma sprdla so zvýšeným hlasom prečo tam mám uteráky na zemi a bordel. Ignorovala moje argumenty a odpovede, že nie som robot a rýchlik. Aby som jej otvárala dvere, keď zazvoní a ešte aj upratovala v druhej časti bytu, ktorý bol veľký. Vadilo jej, že po dohorení sviečky je nádoba od čiernej šmuhy plameňa. Všetko tam muselo byť dokonalé, čisté a uhladené a dokonca i to, čo ona sama nedokázala vyčistiť. Neverila som, že tam vôbec niekedy upratovali. Pavučiny, prach, nefun
6. února 2018 v 13:45
Pro Slovenku
Ahoj tak jak jsi dopadla?
5. února 2018 v 19:35
Cica
taky sem tam byla a zu nikdy vic ,zadny ksefty,nepsrijemny holky a o vedeni se ani nebudu vyjadrovat !!dala sem tam Termin a pul a nikdy vic !
5. února 2018 v 13:33
..
Mne taky
5. února 2018 v 13:31
....
Me je to jedno , dělej si co chceš
5. února 2018 v 13:30
..
Ja tezko
5. února 2018 v 13:30
....
Vychvalujes ho ve slovenštině
5. února 2018 v 13:29
..
Kde ho vychvaluju?
5. února 2018 v 13:28
....
No spis vy si vymeslete neco lepšího čím vychvalite podnik do nebes
5. února 2018 v 13:27
..
A oni sou spolu na patre ci co?
5. února 2018 v 13:26
..
Jojo, jasne, tak si priste vymysli neco lepsiho
<< na začátek | < předchozí   | ... 3258 | 3259 | 3260 | 3261 | 3262 | 3263 | 3264 | 3265 | ... |   další > | na konec >>